|
Purovic to chyba ciekawy gracz. Możnaby nawet pomyśleć o wypożyczeniu z opcją pierwokupu. Tyle że problemem może się okazać jego pensja, bo pewnie w Benfice się już przezwyczaił że za siedzenie na ławie kapie niezła kaska. Jeżeli wykupili go za 2,5mln Euro to zapewne dostał tam pokaźny kontrakcik. Dlatego uważam że powinniśmy szukać jednak mniej znanych graczy, może młodszych ale jednak ze słabszych lig. Może też na wypożyczenie. Ale jednak nie mieliby może takich finansowych wymagań i przyzwyczajeń.
|