Co do powyższych propozycji:
Sikora- nie
Sagan- tak

Adrian nie przekonuje mnie do tego, że byłby w stanie udźwignąć presję gry w Wiśle i być skutecznym napastnikiem. Niech się grzeje dalej w Hiszpanii

Natomiast Marek ze swoim doświadczeniem bardzo by nam pomógł- na wszystkich frontach.

Tylko, że szkopuł w tym, iż jemu jednak bliżej do Legii ... :/
*magister*- taaaa?! widziałeś go w akcji!?! o kur... ale ci zazdroszczę! x)