Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3174
Stary 23.06.2009, 20:35
Co do powyższych propozycji:
Sikora- nie
Sagan- tak
Adrian nie przekonuje mnie do tego, że byłby w stanie udźwignąć presję gry w Wiśle i być skutecznym napastnikiem. Niech się grzeje dalej w Hiszpanii
Natomiast Marek ze swoim doświadczeniem bardzo by nam pomógł- na wszystkich frontach. Tylko, że szkopuł w tym, iż jemu jednak bliżej do Legii ... :/

*magister*- taaaa?! widziałeś go w akcji!?! o kur... ale ci zazdroszczę! x)
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując