Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3186
Stary 23.06.2009, 20:32
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Kolego sympatyczny oczywiście że dla jednego ładny jest fiat punto a dla drugiego ,BMW,honda accord ( nie wspominajac tu o bentley'u czy lamborghini ) i nie dyskusja tu o gustach bo jak ktoś woli starsze wózki , stadiony ( panie ) to nie mi to oceniać .......ale ......... stadion budowany za nie małe pieniadze, w takim czasie ( bedzie z 6 lat) i posiadający wygląd stadionu z lat 70 tych nie jest podstawą do wielkiego zadowolenia .(wyłaczam tu koneserów renesansu lub minimalistów )W każdym razie stadion nasz nie będzie napewno pokazywany za wzór nikomu, nie bedzie też wizytówką naszego wspaniałego miasta.A MOIM ZDANIEM BYC POWINIEN !!! i tyle .Dla Ciebie nie a dla mnie tak .Bo na to ten klub zasługuje.A nie na to żeby szczycić się tym że bedzie 33 tyś krzesełek,dach i podgrzewana murawa, bo to maja pewnie w przeciętnej 2-3 lidze zachodniej albo i niżej a my chyba nie takie mamy ambicje i aspiracje.
kolego nie mniej sympatyczny.powiem to inaczej.to że np Tobie sie nie podoba,nie znaczy,że coś jest brzydkie-nie to się nie podoba tylko tobie.i tyle.ten jakże zabawny sposób Twojej wypowiedzi tego nie zmieni,ale możesz starać się dalej.ja akurat lubię stadiony kwadratowe,nie żadne owale,ale to nie znaczy że mam mówić że nasz jest ładny a dajmy na to alianzarena brzydka.ja tylko mogę powiedzieć,że nasz mi się podoba a monachijski nie.niemniej jednak,skoro uważasz,że jesteś takim autorytem i estetą,że Twoje zdanie jest wiążące dla wszystkich,to cóż przepraszam Cie najmocniej.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując