kolego nie mniej sympatyczny.powiem to inaczej.to że np Tobie sie nie podoba,nie znaczy,że coś jest brzydkie-nie to się nie podoba tylko tobie.i tyle.ten jakże zabawny sposób Twojej wypowiedzi tego nie zmieni,ale możesz starać się dalej.ja akurat lubię stadiony kwadratowe,nie żadne owale,ale to nie znaczy że mam mówić że nasz jest ładny a dajmy na to alianzarena brzydka.ja tylko mogę powiedzieć,że nasz mi się podoba a monachijski nie.niemniej jednak,skoro uważasz,że jesteś takim autorytem i estetą,że Twoje zdanie jest wiążące dla wszystkich,to cóż przepraszam Cie najmocniej.