|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
|
#9104

23.06.2009, 20:14
|
piter116 napisał(a): 
Szukam zdjęcia statku z gościny w Gdańsku, fotka ta znalazła się na okładce TMK.
Z góry dzięki.
|
http://i39.tinypic.com/2iucjdt.jpg
Przeważnie zachowuję się poważnie...
|
|