Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11663
Stary 23.06.2009, 20:11
A Błaszykowski skąd przyszedł? KS Częstochowa, III czy IV liga. Nie można gościa oceniać po lidze tym bardziej że ma 22lata. O przydatności do drużyny zadecyduje trener i sztab. Ja w niego wierze (a co mi zostaje? ), jest młody, myślę że się rozwinie i Wisła będzie mieć z niego pożytek. Wątpię aby za niego dużo zażądali więc spokojnie można powiedzieć - na pewno nic nie stracimy a można wiele zyskać.
Myślę, że właśnie w takim kierunku trzeba iść - sprowadzać młodych, perspektywicznych piłkarzy
Odpowiedz cytując