Wyświetl pojedynczy post
michel
Member
 
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2145
Stary 23.06.2009, 20:10
Nie wiem co tam Kokoszka robił, ale dla mnie ten człowiek jest judaszem i zdrajcą. I zgadzam się, źe to jest kpina (chociaż nie wiem w jakim charakterze tam się znalazł...)

Ale chyba Ty nie szanujesz poglądów innych osób, skoro zaczynasz mnie atakować.
I jeszcze jedno. Franek nie jest jedynym założycielem tej szkółki więc nie pisz, że wystawił siebie i całą szkółkę na pośmiewisko...
TOMASZ FRANKOWSKI NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI.

FRANEK ŁOWCA BRAMEK!!!
Odpowiedz cytując