|
Nie wiem co tam Kokoszka robił, ale dla mnie ten człowiek jest judaszem i zdrajcą. I zgadzam się, źe to jest kpina (chociaż nie wiem w jakim charakterze tam się znalazł...)
Ale chyba Ty nie szanujesz poglądów innych osób, skoro zaczynasz mnie atakować.
I jeszcze jedno. Franek nie jest jedynym założycielem tej szkółki więc nie pisz, że wystawił siebie i całą szkółkę na pośmiewisko...
TOMASZ FRANKOWSKI NAJLEPSZY NAPASTNIK POLSKI.
FRANEK ŁOWCA BRAMEK!!!
|