|
Drozdowicz bardzo ciekawie się prezentuje na tym filmiku z bramkami. Po stokroć wole jego na ławce niż Beto czy Niedzielana. Jeszcze może się rozwinąć piłka go szuka i nawet nieźle gra głową. Ja bym zaryzykował, nic nie tracimi. Pierwsza liga niby odbiega od ekstraklasy ale nie tak bardzo jak mogłoby sie wydawać. Wiadomo pierwsza piątka Ekstraklasy to przepaść ale taki Smektała przyszedł z II ligi i pokazał sie z dobrej strony w Ekstraklasie właściwie nie ma w tej chwili jakiś dobrych napastników z tych drużyn na niższej pozycji więc trzeba szukać na zapleczu.
|