michel napisał(a):

|
a Ty zrozum wreszcie, że to nie ja wywołuje te spięcia. Nie bawi mnie kolejne zaczynanie tego tematu. Ale to nie ja go zaczynam!! Każdy mój post jest napiętnowany. Ja tylko napisałem, że Franek robi dobrą robotę otwierając tą szkółkę i takie wyśmiewanie się z niego jest nie na miejscu.
|
Jest na miejscu. Może nie dla ciebie, ale to niczego nie zmienia. Naucz się z tym żyć.
Jak nazwiesz postawienie Kokoszki obok ludzi rzeczywiście z Wisłą związanych? Nie wystawił siebie i całej tej swojej szkółki na pośmiewisko w ten sposób?
Dla mnie tak - to jest jawna kpina. Rozumiem, że dla Ciebie nie ma w tym niczego zdrożnego. Najlepiej skończmy w tym miejscu, ponieważ podchodzimy do tematu z zupełnie odmiennych stron. Nie zgodzimy się, ponieważ wyznajemy inne systemy wartości. Powtarzam - naucz się z tym żyć.
Być może gdybyś potrafił szanować poglądy innych, nie czułbyś się teraz "napiętnowany".