michel napisał(a):

|
A sugerowanie, że Franek nie jest wzorem dla tych dzieci, albo porównywanie go do Kokoszki nie jest narzucaniem swojej opinii?
|
Nie, jest jej wyrażeniem. Jakoś nie zauważyłem, żeby napisał, że szacunek do Frankowskiego jest nie na miejscu. Jego opinia, ma do niej prawo - takie samo jak ty.
Uaktywniasz się za każdym razem, gdy pojawia się ktoś kto ma pretensje do Frankowskiego i zaczynasz przepychanki. Zrozum wreszcie, że ten podział istnieje od dawna, są tego przyczyny i próbując narzucać swoją opinię tylko niepotrzebnie wszczynasz awanturę.
Frankowski nie jest świętą krową, można go nie lubić, można też mieć do niego pretensje.
Ja mam.
Wiele innych osób też.
Przyjmij to wreszcie do wiadomości.
Dla mnie EOT.