Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11659
Stary 23.06.2009, 19:31
Uwaga, uwaga!
Zeby nie było że już narzekam i nie wierzę. Po prostu stwierdzam fakt.

Polska I liga(czyli druga liga) trochę odbiega jednak poziomem od Ekstraklasy. Wiadomo są wyjątki jak Lewandowski ale generalnie wystarczy spojżeć na strzelców I ligi żeby zauważyć że czołowymi strzelcami zostawali ludzie którzy grali (wcześniej/później) kichę w Ekstraklasie.

Oczywiście przetestować nie zawadzi, a i świadczy o nim fakt że e 14 goli zdobył w klubie dość słabym nawet jak na I ligę.

Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję że w sparingu z Ruzomberokiem trafi hat-tricka i go weźmiemy.
Odpowiedz cytując