Descarga też niby świetny miał być w Legii a na tle solidnego Rzeźniczaka nie istniał. Ja nie widziałem żadnego w akcji ani Czarnogórca ani Drozdowicza - ale byłbym ostrożny w hołbieniu piłkarza tylko dlatego że zagrał z 5 meczów w Sportingu. Może ten Drozdowicz pokaże dopiero w Wiśle na co go stać?
