Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11656
Stary 23.06.2009, 19:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
świetny pomysł z Drozdowiczem, myśle że to nie jest gorszy zawodnik od tego Parovica.Fajnie że Bednarz szuka w 1 lidze bo grało niedawno tam wiele talentów (Lewandowsski,Pepe)
Trochę przesadziłeś porównując reprezentanta Czarnogóry i mimo wszystko gracza Sportingu z zawodnikiem GKP Gorzów - prawdziwego europejskiego średniaka Zaczynasz myśleć jak RN - tańszy = lepszy. 100 x bardziej wolałbym Purovicia. Nie dość, że ma 24 lata, to już w miarę ograny w Europie.
Powód: Nie dość :D
Ostatnio edytowane przez PasiorWKS : 23.06.2009 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując