AYALA napisał(a):

|
świetny pomysł z Drozdowiczem, myśle że to nie jest gorszy zawodnik od tego Parovica.Fajnie że Bednarz szuka w 1 lidze bo grało niedawno tam wiele talentów (Lewandowsski,Pepe)
|
Trochę przesadziłeś porównując reprezentanta Czarnogóry i mimo wszystko gracza Sportingu z zawodnikiem GKP Gorzów - prawdziwego europejskiego średniaka

Zaczynasz myśleć jak RN - tańszy = lepszy. 100 x bardziej wolałbym Purovicia. Nie dość, że ma 24 lata, to już w miarę ograny w Europie.