Wyświetl pojedynczy post
daro83
Junior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3183
Stary 23.06.2009, 18:36
Jestem architektem z zawodu, niestety nie pracuje w zawodzie ale jakies pojecie o bryle i estetyce mam i uważam ze niema co narzekac na ten stadion, w prostocie tkwi piękno! Po drugie kibice będą mieli gdzie oglądac mecz w komforcie wiec cieszmy sie z tego.
Odpowiedz cytując