|
Jestem architektem z zawodu, niestety nie pracuje w zawodzie ale jakies pojecie o bryle i estetyce mam i uważam ze niema co narzekac na ten stadion, w prostocie tkwi piękno! Po drugie kibice będą mieli gdzie oglądac mecz w komforcie wiec cieszmy sie z tego.
|