Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wislak1906_TS
Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
9098
23.06.2009, 18:18
Nie wiadomo... Ale myślę, że odbędzie się na otwarcie gotowego stadionu.
Wisła Kraków
Wislak1906_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak1906_TS
Odwiedź stronę domową użytkownika Wislak1906_TS!
Znajdź inne posty napisane przez Wislak1906_TS