brylant17 napisał(a):

|
transfermarkt to jeden Wielki shit nawet tabeli nie zaktualizują ehhh,zobaczcie gdzie Beto i Dawidowski poszli do jakiegoś Vereinslos.
|
Tylko,że to "jakieś" Vereinslos oznacza ,że piłkarze są bez klubu. Wystarczy na to kliknąć i sprawdzić a nie najeżdżać na ten transfermarkt, bo nie jest to taka zła strona. My takiego portalu w Polsce się długo nie doczekamy.......
Co do Bożoka to jestem w 100% pewien ,że on nie ma żadnych ofert. Poprostu chłopak się zniecierpliwił (nie dziwie mu sie ) i próbuje w ten sposób wymusić szybsze podpisanie kontraktu. Ja go traktuje już jako "pewniaka".
