Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11649
Stary 23.06.2009, 17:29
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
transfermarkt to jeden Wielki shit nawet tabeli nie zaktualizują ehhh,zobaczcie gdzie Beto i Dawidowski poszli do jakiegoś Vereinslos.
Tylko,że to "jakieś" Vereinslos oznacza ,że piłkarze są bez klubu. Wystarczy na to kliknąć i sprawdzić a nie najeżdżać na ten transfermarkt, bo nie jest to taka zła strona. My takiego portalu w Polsce się długo nie doczekamy.......

Co do Bożoka to jestem w 100% pewien ,że on nie ma żadnych ofert. Poprostu chłopak się zniecierpliwił (nie dziwie mu sie ) i próbuje w ten sposób wymusić szybsze podpisanie kontraktu. Ja go traktuje już jako "pewniaka".
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując