|
Po tym info z onetu widać,że sprawa z Bożokiem przeciąga się z powodu rozbieżności o długość kontraktu.Wisła chce podpisać na 5 lat,a zawodnik i jego agent na 3.Sprawa była już poruszana w mediach.Dlatego Bożok taktycznie "wyjeżdża"z tymi domniemanymi klubami.
|