Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11646
Stary 23.06.2009, 17:13
Po tym info z onetu widać,że sprawa z Bożokiem przeciąga się z powodu rozbieżności o długość kontraktu.Wisła chce podpisać na 5 lat,a zawodnik i jego agent na 3.Sprawa była już poruszana w mediach.Dlatego Bożok taktycznie "wyjeżdża"z tymi domniemanymi klubami.
Odpowiedz cytując