Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sikoriniooo
Junior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
11645
23.06.2009, 17:12
http://wisla.krakow.pl/pl/aktualnosc...stach_w_wisle/
Yo, no no no ten Drozdowicz ciekawie wygląda tak Wam powiem, może coś z tych testów wyniknie. Bo chłopak mógłby się rozwinąc u nas
Sikoriniooo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sikoriniooo
Znajdź inne posty napisane przez Sikoriniooo