Arapaho napisał(a):

Nic odkrywczego nie stwierdziłeś....niestety.
Ale i tak niektóre mądrale tutaj Cie zaraz zjadą snując ekonomiczne teorię że małe i brzydkie też jest ładne a najważniejsze nasze i wogóle kiedyś były dziury a teraz ...ameryka będzie , nawet krzesełka i dach :(
|
brzydki,bo się Tobie nie podoba?
a może ładny bo podoba się mnie?
a tak wogóle,o ile nikt nie planuje lotów szybowcem czy innym balonem,to nie będzie okazji by zobaczyć stadion "w całości".maksymalnie co się uda to dwie trybuny a i to nie całe.z innej perspektywy bedziemy go ogladać,niż przedstawione są te wizualizacje.