Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3181
Stary 23.06.2009, 17:09
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Nic odkrywczego nie stwierdziłeś....niestety.
Ale i tak niektóre mądrale tutaj Cie zaraz zjadą snując ekonomiczne teorię że małe i brzydkie też jest ładne a najważniejsze nasze i wogóle kiedyś były dziury a teraz ...ameryka będzie , nawet krzesełka i dach :(
brzydki,bo się Tobie nie podoba?
a może ładny bo podoba się mnie?
a tak wogóle,o ile nikt nie planuje lotów szybowcem czy innym balonem,to nie będzie okazji by zobaczyć stadion "w całości".maksymalnie co się uda to dwie trybuny a i to nie całe.z innej perspektywy bedziemy go ogladać,niż przedstawione są te wizualizacje.
Ostatnio edytowane przez picasso : 23.06.2009 o godz. 17:27.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując