Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11644
Stary 23.06.2009, 16:57
Wiadomo, ze ma inne... Nie wierze zeby przez 5 dni nie mozna bylo dostac wynikow badan w wielkim szpitalu, badzmy powazni. Albo negocjuja jeszcze dlugosc kontraktu, bo podobno Wisla chciala 5 lat, a menadzer 3 lata.
Odpowiedz cytując