Tiramisu napisał(a):

A co to ma do ubliżania Wiśle?
Niektórzy mają po prostu dobrą pamięć - Ostatnio jakies wstydliwe wtopy w pucharach nam się nie zdarzały ale to nie oznacza że mamy zgrywać kozaków.Nikt się Levadii nie boi ale element mądrze prawi - przejdźmy ich to będziemy się zastanawiać co dalej.A ich bardzo dobre wyniki(jak na taki klub) nie wzięły się z dupy, tylko poprzez dobrą grę.