Jak masz konto internetowe, bo bez problemu wpłacasz kasę za pośrednictwem przelewów24 i kasę masz na koncie w kilka minut. Załóż sobie konto np. w mbanku i masz z głowy. To nic nie kosztuje. Możesz też np. zeskanować dowód wpłaty i im podesłać, ale najpierw zapytaj, czy to coś da, bo ja raczej wątpię, żeby tak ufali swoim klientom
