Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3168
Stary 23.06.2009, 15:37
:/ uzasadnij wybór tych piłkarzy?

ps. pewnie, że drodzy i kończą im się kontrakty... żal...

Kończą im się kontrakty, wzrost odpowiedni do taktyki, ilość bramek i wiek
Odpowiedz cytując