Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
3168
23.06.2009, 15:37
:/ uzasadnij wybór tych piłkarzy?
ps. pewnie, że drodzy i kończą im się kontrakty... żal...
Kończą im się kontrakty, wzrost odpowiedni do taktyki, ilość bramek i wiek
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10