Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 23.06.2009, 15:34
A jak wygląda u was sytuacja z klubami filialnymi i patronackimi?
U mnie w 08 zawsze pisało, że Wisła jest zbyt dobrym klubem by była klubem filialnym. Jednak jakiś tydzień po zdobyciu przeze mnie Pucharu UEFA zarząd ogłosił, że nawiązaliśmy współpracę z AC Milan. Od razu wypożyczyli mi obrońcę i wszystko by było ok gdyby nie to, że jest on 7 w klubowej hierarchii obrońców a jest warty więcej niż 6 lepszych od niego obrońców

W wersji 07 moim klubem filialnym była niejaka Levadia Tallin
Odpowiedz cytując