A jak wygląda u was sytuacja z klubami filialnymi i patronackimi?
U mnie w 08 zawsze pisało, że Wisła jest zbyt dobrym klubem by była klubem filialnym. Jednak jakiś tydzień po zdobyciu przeze mnie Pucharu UEFA zarząd ogłosił, że nawiązaliśmy współpracę z AC Milan. Od razu wypożyczyli mi obrońcę i wszystko by było ok gdyby nie to, że jest on 7 w klubowej hierarchii obrońców a jest warty więcej niż 6 lepszych od niego obrońców
W wersji 07 moim klubem filialnym była niejaka Levadia Tallin
