Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3164
Stary 23.06.2009, 14:58
Pawełek musi zostac,nikogo lepszego za darmo sie nie znajdzie.Szkoda że znowu Holocher albo Jankowski nie pracuje z bramkarzami czy ten Rumun Stingaciu
Odpowiedz cytując