Martinus napisał(a):

Valec piszesz że Tristan nie strzelił bramki od iks czasu więc informuję cię że w przeciągu pół roku gry w barwach West Hamu w Premiership strzelił 3 bramki na 14 meczów.O bilansie w okresie roku gry Smolarka którego tutaj niektórzy z chęcią by widzieli z uprzejmosci nie napiszę.
Od sciągania starszych,doświadczonych piłkarzy swój rozwój zaczeli min Turcy,Grecy a teraz tą samą drogą idą Cypryjczycy.Ja uważam że jest to dobry pomysł pod warunkiem oczywiscie że piłkarz jest zdrowy i dostatecznie zmotywowany do gry.
|
Za dużo kasy chcą. Jednak popatrz, że turcy, grecy i cypryjczycy mają o wiele więcej kasy niż OE. Możemy kupić jeden motor 31 letni do napędzenia drużyny, najlepiej na stopera, ale musi być szkolenie ! po stokroć powtarzam Wam. A Tristan te bramki strzelił jakoś niedawno czy wtedy gdy Wisła się podobno nim "interesowała" ?