|
Niektórzy chyba zapomnieli ze to co gazety wypisują to 90% kłamstwo, ludzie ochlonijcie troche!!!
Pan Maciej Skorża powiedział ze jest zielone swiatełgo dla transferów więc cieszmy sie że tak trener mówi, bo chyba kitu by Nam kibicom nie wciskał. Jest zielone światełko = bedą transfery. Czekajmy cierpliwie a nie wygadujmy rozne niestworzone rzeczy. Pozdrawiam
|