|
Z Bożokiem zwlekaja podpisanie kontraktu bo pewnie po cichu negocjują z Vladavicem tak mi sie to wydaje.
Co do Carlinhosa to nie porównujcie go do Marcelo bo On grał w 1 lidze w Santosie a nie w lidze stanowej a to spora różnica.
Co do Purovica to byłoby ciekawe wzmocnienie,że sobie nie dał rady w Sportingu tam by sobie pewnie 99,9 % naszych ligowców nie poradziła
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.06.2009 o godz. 14:34.
|