Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11636
Stary 23.06.2009, 14:28
Valec piszesz że Tristan nie strzelił bramki od iks czasu więc informuję cię że w przeciągu pół roku gry w barwach West Hamu w Premiership strzelił 3 bramki na 14 meczów.O bilansie w okresie roku gry Smolarka którego tutaj niektórzy z chęcią by widzieli z uprzejmosci nie napiszę.
Od sciągania starszych,doświadczonych piłkarzy swój rozwój zaczeli min Turcy,Grecy a teraz tą samą drogą idą Cypryjczycy.Ja uważam że jest to dobry pomysł pod warunkiem oczywiscie że piłkarz jest zdrowy i dostatecznie zmotywowany do gry.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując