Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: BorowA
Offline
#
11635
23.06.2009, 14:20
Proponuję zamknąć temat na 3 dni, część ludzi ochłonie, bo od jakiegoś czasu dyskusja w tym wątku ma mało wspólnego z jego nazwą.
Pozdrawiam
Robinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robinho
Odwiedź stronę domową użytkownika Robinho!
Znajdź inne posty napisane przez Robinho