|
Senior Member
Offline
|
#3167

23.06.2009, 14:09
|
jurukuru napisał(a): 
|
Mogłem, ale zapytałem. Jak dla mnie lepiej prezentują się wysokie słupy, które ładniej oddają wygląd stadionu ale to tylko plusy jeśli chodzi o estetykę, gdyż nie wiem które oświetlenie jest lepsze pod innymi względami.
|
yyyy żartujesz no nie 
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|