Wyświetl pojedynczy post
Valec
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11633
Stary 23.06.2009, 14:00
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Purovic i Vladavic to by byly ciekawe opcje. Taka refleksja: po co nam Bednarz i siec skautingu skoro prase odwola cala robote podsylajac calkiem sensowne nazwiska Ok, Bednarz moze zostac do prowadzenia ewentualnych negocjacji.
Jeżeli myślisz tak jak napisałeś to Ci współczuję.
Wg gazet mieli u nas grać:
- Kluivert
- Tristan
- Kallon
itp itd... jeżeli powiesz mi, że ludzie powyżej w ogólnym rozrachunku okazali by się dla Wisły korzystni to moim zdaniem się mylisz TRAGICZNIE.
Kluivert to szpital to samo co Dawid a brałby raczej z 5 razy tyle.
Tristan nie strzelił bramki przez iks czasu.
Kallon to rozpieszczony piłkarz. Jednak sportowo mógłby się przydać (ALE NIE FINANSOWO, nawet jak by strzelił 30 bramek w sezonie podejżewam, że nikt by go nie zatrudnił za taką kasę) - gdyby chciał grać ! ale nie chciał (więc to plotki).
Ten chłopak z Portugalii może okazać się wzmocnieniem ale : Sporting pewnie za darmo go nie puści a sam piłkarz może nie chceć grać u nas. Gazety i ich propozycje transefrów to dno.
Sieć skautów i dobre szkolenie to podstawa wszystkich wielkich i średnich klubów a my średnim chcemy być. Moim zdaniem od szkolenia i skutingu trzeba zacząć.
Odpowiedz cytując