Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#953
Stary 23.06.2009, 13:54
Fajnie by było, gdyby odpadł Red Bull Salzburg, czy Kalmar. To silne drużyny i nie chciałbym by Wisła musiała z nimi grać.
Odpowiedz cytując