Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
953
23.06.2009, 13:54
Fajnie by było, gdyby odpadł Red Bull Salzburg, czy Kalmar. To silne drużyny i nie chciałbym by Wisła musiała z nimi grać.
marco94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marco94
Znajdź inne posty napisane przez marco94