Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
3160
23.06.2009, 13:48
widac na tym filmiku jak znakomicie potrafi sie ustwaic i nie boi sie sytulacji sam na sam , szkoda ze poszedl do amici bo u nas napewno wygryzl by pawelka..
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8