Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3159
Stary 23.06.2009, 13:44
Ja bym chciał żeby Sadlok do nas przyszedł z Ruchu jego menadżerem jest Osuch więc można by spróbować bo u nas jest Paweł Brożek i teraz Garguła...
Odpowiedz cytując