Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11629
Stary 23.06.2009, 13:11
wojtole14 napisał(a):Wyświetl post
Pozostałbym przy polskich mediach, według tego cudownego portalu ten zawodnik już jest w Wiśle. No cóż, każdy sobie może wpisać co chce w tej wikipedii piłkarskiej.
Z tą różnica, że nie jest to żadna wikipedia,tylko strona, na której uaktualnienia dokonują menago lub osoby z nimi związani. Tutaj w grę wchodzą prawa do zawodników, czyli dość istotne pieniądze. Jest to storna handlowa, więc głupot wypisywać tam raczej ktoś z zewnątrz nie może. Szczególnie jeśli dotyczy to przynależności klubowej. Z cenami wiadomo jak jest. Tyle jest kopacz wart ile za niego dają, dlatego tak duże niekiedy rozbieżności wynikają z deklarowanej a płaconej ceny za karę zawodnika. Wszytko inne jest jak najbardziej realne. Czyli ten zawodnik jest już piłkarzem Wisły. A ostarnią rzeczą jaką bym polecał to czerpanie jakichkolwiek newsów na jakikolwiek temat z polskich mediów.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując