Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
matheo91
Member
Od: 11.2008
Offline
#
8088
23.06.2009, 13:03
flamengiscie chodziło raczej o wyjściowy skład, ale też uważam że pomysł nie przejdzie.
matheo91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matheo91
Znajdź inne posty napisane przez matheo91