MCX napisał(a):

Ja radzę się najpierw zastanowić, czy przypadkiem nie jest tak, że Skorża z Bednarzem dopiero dziś dowiedzieli się z Super Ekspresu, że "są zainteresowani" tym piłkarzem. 
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jaką wartość mają newsy z Faktu czy SE?
|
Marcelo już był bodaj w trzech klubach według nich
