Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11623
Stary 23.06.2009, 12:33
Purovic i Vladavic to by byly ciekawe opcje. Taka refleksja: po co nam Bednarz i siec skautingu skoro prase odwola cala robote podsylajac calkiem sensowne nazwiska Ok, Bednarz moze zostac do prowadzenia ewentualnych negocjacji.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując