Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11620
Stary 23.06.2009, 12:29
Hehe, jako pierwszy napisalem o Drozdowiczu w "Gdybym byl Bednarzem"
Troche zawiedziony jestem bo myslalem, ze jak wlacze kompa to zobacze juz nowych pilkarzy w Wisle, no ale coz, trzeba czekac dalej.
Odpowiedz cytując