Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11619
Stary 23.06.2009, 12:29
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
Daje 1% szans na pozyskanie tego zawodnika , w klubie nie chcą robić kominów płacowych więcej niż 400 tys € na pewno nie dostanie.Jedyną szansą na to że go kupimy to jest możliwość występów w lidze mistrzów i wypromowanie się.
Ja radzę się najpierw zastanowić, czy przypadkiem nie jest tak, że Skorża z Bednarzem dopiero dziś dowiedzieli się z Super Ekspresu, że "są zainteresowani" tym piłkarzem.
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jaką wartość mają newsy z Faktu czy SE?
Odpowiedz cytując