Wiślak-1990 napisał(a):

|
Daje 1% szans na pozyskanie tego zawodnika , w klubie nie chcą robić kominów płacowych więcej niż 400 tys € na pewno nie dostanie.Jedyną szansą na to że go kupimy to jest możliwość występów w lidze mistrzów i wypromowanie się.
|
Ja radzę się najpierw zastanowić, czy przypadkiem nie jest tak, że Skorża z Bednarzem dopiero dziś dowiedzieli się z Super Ekspresu, że "są zainteresowani" tym piłkarzem.

Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jaką wartość mają newsy z Faktu czy SE?