Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11617
Stary 23.06.2009, 12:22
Daje 1% szans na pozyskanie tego zawodnika , w klubie nie chcą robić kominów płacowych więcej niż 400 tys € na pewno nie dostanie.Jedyną szansą na to że go kupimy to jest możliwość występów w lidze mistrzów i wypromowanie się.
Odpowiedz cytując