|
Apeluje do was panowie : Przystopujcie , bo sie tu syf robi jak nic...Dla niektórych "menadżerów" ten temat powienie być na jakiś czas zablokowany bo to co sie tu dzieje to jest szok !
lucekj- mam nadzieje ,że to była ironia bo do tej pory miałem cię za rozsądnego faceta.....
Ten cały Drozdowicz to też pewnie plotka ,ale jest to bardziej realne niż ten .Plurovic czy Kirm. Chłopak zapewne umiejętności jakieś posiada, choć trudno to ocenić ,ponieważ poziom rozgrywek w ,których dotychczas grał nie jest oszałamiający.Można o nim powiedzieć tylko tyle ,że jest szybki, dynamiczny i niezle gra głową (mimo niskiego wzrostu).
Cytat:
|
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
|
|