Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8085
Stary 23.06.2009, 12:09
A jeszcze zakładając że przyjdzie bramkarz zza granicy? Kicha nie?

Flamengistarzecież Lech ma od ch*ja groma tych obcokrajowców. Chyba nie ma wątpliwości że to właśnie im zaszkodziło by to najbardziej.

Wymieniłeś tylko tych z pierwszej 11, ale np jeśli by przegrywali na boisku beznadziejnie grałby powiedzmy Lewandowski albo Peszko. Potrzeba wprowadzić jakiegoś szybkiego piłkarza co by to rozruszał grę-Cueto. A tu dupa! Bo musi być 6 polaków. I trzeba Cueto wprowadzić np. za Rengifo który w danym meczu trzymał by ofensywną grę Lecha.
Ostatnio edytowane przez Proximus : 23.06.2009 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując