A jeszcze zakładając że przyjdzie bramkarz zza granicy? Kicha nie?
Flamengista

rzecież Lech ma od ch*ja groma tych obcokrajowców. Chyba nie ma wątpliwości że to właśnie im zaszkodziło by to najbardziej.
Wymieniłeś tylko tych z pierwszej 11, ale np jeśli by przegrywali na boisku beznadziejnie grałby powiedzmy Lewandowski albo Peszko. Potrzeba wprowadzić jakiegoś szybkiego piłkarza co by to rozruszał grę-Cueto. A tu dupa! Bo musi być 6 polaków. I trzeba Cueto wprowadzić np. za Rengifo który w danym meczu trzymał by ofensywną grę Lecha.