Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
globoos
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
9093
23.06.2009, 12:06
El'kabat
napisał(a):
Gdzie znajde skup złota w Krk ?
na Rakowickiej od strony Lubicz jest tego od groma, z 6 albo 8 punktów.\
piter19
napisał(a):
Działa wam poczta na o2
owszem
globoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do globoos
Znajdź inne posty napisane przez globoos