Nehiar napisał(a):

|
Niestety stary jest, no ale może się okazać, że jak będzie grał jakiś PP i PE to się rozwinie, zobaczymy.
|
Boguski też jak przychodził to nie miał 18lat, chociaż i tak był troszkę młodszy od Drozdowicza. Ogólnie można go zakontraktować i wypożyczyć na rundę do Piasta czy Polonii Bytom (
podobno się nim interesowała).
Myślę, że na testach okaże się co prezentuje ten piłkarz.