FredzIo napisał(a):

|
Oho, zaraz jakis prawnik, czy OL Lyonaisse zaczna pisac, jakie to fatalne wzmocnienia robimy, kim my sie w ogole interesujemy. Jakie to transfery fe i fe. A Ci co pisali zeby sciagac młodych i utalentowanych zaczna pisac że za stary i ble ble.
|
Widzisz? Już nic nie trzeba pisać, bo sam to wszystko napisałeś. Czytasz mi w myślach.