Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11594
Stary 23.06.2009, 10:22
"Przyjście Božoka i Carlinhosa potraktuje Pan jako wzmocnienia czy uzupełnienia składu?

- To są wzmocnienia. Odeszło dwóch zawodników, czyli ich nie mamy. Jeżeli podpiszemy kontrakty ze wspomnianą dwójką, to nie ma sensu szukanie innych zawodników na ich pozycje."

Tak wiec mozecie zapomniec o tych Kirimach i Vladaviciach.
Odpowiedz cytuj±c