|
"Przyjście Božoka i Carlinhosa potraktuje Pan jako wzmocnienia czy uzupełnienia składu?
- To są wzmocnienia. Odeszło dwóch zawodników, czyli ich nie mamy. Jeżeli podpiszemy kontrakty ze wspomnianą dwójką, to nie ma sensu szukanie innych zawodników na ich pozycje."
Tak wiec mozecie zapomniec o tych Kirimach i Vladaviciach.
|