|
A no jak zawsze g............ mamy i żadne pozorowane ruchy tego nie zmienią
w zimowym okienku pisałem że zatrzymanie Baszcza i Zienia będzie piorytetem
gdy inni razem z Wilczkiem widzieli tam (franka Ribery)
Tak teraz uważam że zatrzymanie Brożka i Małeckiego to podstawa resztę zawierzmy bogu
|