ahahaah dokładnie miałem to samo pisać, wystarczy zeby ktos podal byle jakie nazwisko nawet z czołowych lig Europy i juz wiekszosc zaczyna rozkminiac na jaka pozycja goscia wstawic jaki kontrakt by mu dac i ile moglby kosztowac :]
najlepsze jest to, ze 80% piszacych tutaj malolatow jest ksiegowymi Wisły i wiedza ile kasy moga wylozyc na stol no i menagerowi z nich tez dobrzy sa, "mysle ze 450tys + Kowalski i bedzie".
Listosci.....
Jesli news o pozyskaniu CR do Wisły nagle okazuje sie wymysłem dziennikarzy to PRAWNIK25 wylewa swe zale, gdyz za mlodu nikt go nei sluchal i teraz ma pole do popisu, a Heban w swych dlugich wywodach przypominajacych wypociny KOTA (albo syn kota albo kot ma drugie konto) snuje wizje walki o lm i płacz nad tym jak nasi dzialacze nie kupili chlopa za 1mln euro..
ochłonijcie