Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11586
Stary 23.06.2009, 08:54
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
haha zawsze mnie to najbardziej śmieszyło popatrzcie wystarczył jeden news z SE aby coniektorzy juz wypisywali czy się sprawdzi w Wiśle czy nie... myśle ze jest to jedna z setek newsów transferowych o Wiśle ktore swoj poczartek zaczerpnęły w głowie jakiesos dziennikarzyny.
Kolejna bajka z serii Kanu, Szetela itp co nie zmienia faktu ze chcialbym się mylic
ahahaah dokładnie miałem to samo pisać, wystarczy zeby ktos podal byle jakie nazwisko nawet z czołowych lig Europy i juz wiekszosc zaczyna rozkminiac na jaka pozycja goscia wstawic jaki kontrakt by mu dac i ile moglby kosztowac :]

najlepsze jest to, ze 80% piszacych tutaj malolatow jest ksiegowymi Wisły i wiedza ile kasy moga wylozyc na stol no i menagerowi z nich tez dobrzy sa, "mysle ze 450tys + Kowalski i bedzie".

Listosci.....

Jesli news o pozyskaniu CR do Wisły nagle okazuje sie wymysłem dziennikarzy to PRAWNIK25 wylewa swe zale, gdyz za mlodu nikt go nei sluchal i teraz ma pole do popisu, a Heban w swych dlugich wywodach przypominajacych wypociny KOTA (albo syn kota albo kot ma drugie konto) snuje wizje walki o lm i płacz nad tym jak nasi dzialacze nie kupili chlopa za 1mln euro..

ochłonijcie
Ostatnio edytowane przez lucekj : 23.06.2009 o godz. 09:35.
Odpowiedz cytując