|
Myślałem, że Skorża się przejęzyczył w jednym z wywiadów, ale jednak nadal to powtarza.
Mianowicie nie ma nawet słowa o tym, że potrzebujemy środkowego obrońcy. Wiadomo, że jako napsatnik może grać Brożek, Ćwielong, Boguski i Małecki. A w obronie mamy Marcelo i Głowackiego jako typowych środkowych. Oddaliśmy Kowalskiego, który jakoś się na tej pozycji sprawował. Baszczyński, który też mógł tam grać odszedł. Podobno może tam występować Diaz i Singlar, ale czy oni prezentują poziom LM i co będzie gdy taki Piotr Brożek dostanie kontuzji, a Carlinhos okaże się pokraką?
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|